Kobieca sesja wizerunkowa, sesja biznesowa, zdjęcia do social media to konieczność dla tych kobiet, które prowadzą swoją działalność lub planują obecne hobby przekuć w biznes. Sesja wizerunkowa jest dla kobiet, które chcą się wyróżnić, pięknie i niestandardowo pokazać czym się zajmują, co tworzą, co sprzedają. Zdjęcia biznesowe są dla kobiet które, nieustannie się rozwijają oraz myślą o swojej przyszłości w pozytywnych barwach.Taka sesja to szansa by pokazać siebie od tej najpiękniejszej strony, zaciekawić odbiorcę tym co tworzysz Jesli chciałybyś pokazać siebie biznesowo, ale bez zadęcia, w fajnej atmosferze, chiałybyś aby te zdjęcia wyróźniały Cię w biznesie którym się zajmujecsz, to pisz, co potrzebujesz, jaki masz pomysł, a może wolisz zdac się na moją wizję:) zapraszam

Dwie kobiety
kobiety w bikini
kobieta z telefonem i przy zasłonach

KILKA WSKAZÓWEK

Sesję najlepiej wykonać w miejscu pracy np. w domu, pracowni, ale jeśli na tę chwilę miejsce to nie wygląda jak Twoja wymarzona przestrzń to zróbmy sesję np. w kawiarni lub innym ciekawym miejscu którego klimat jest spójny z Tobą, Twoją wizją firmy.

Ubiór do sesji, a szczególnie jego kolorystyka powinna pozwalać zachować spójność kolorystyczną całej sesji, przede wszystkim przy publikacji zdjęć w social mediach np. na instagramie

Makijaż i fryzura, ubranie wszystko naturalne, tak jak lubisz, nie chodzi o to by Cię zmienić, ale żeby podkreślić Twoje atuty, odpowiednim dobraniem każdego elementu do całości. Możesz skożystać z makijażu doświadczonej wizażystki, która w tym te macie ma doświadczenie. Pomoże Ci to poczuć się na sesji pewniej.

Stwórz sobie tablicę inspiracji tak zwany moodboard, pomocny w tym może okazać się Pinterest.

Na sesję zabierz dodatki które pomagają Ci w pracy, laptop, tablet, notes, książkę, magazyn branżowy, oraz te które nadają charakteru: kapelusz, okulary, biżuteria, oryginalne buty itp.

Na sesji bądź sobą, baw się nią nawet jeśli teraz myślisz, że nie lubisz się na zdjęciach, to po tej sesji zmienisz zdanie, ja jestem oto by Ci w tym wszystkim pomóc, a luźny, przyjazny, pogodny i otwarty klimat na sesji to podstawa udanych zdjęć.
Zapraszam do kontaktu 🙂

JAK TO PRZEBIEGA:

RZYGOTOWANIE
Pewnie już masz wizję jak taka sesja miałaby wyglądać, jeśli jeszcze do końca tego nie wiesz, to jest to moment na ustalenie szczegółów. Dostajesz ode mnie pytania,które na pewno pomogą Tobie i mi dopracować całość sesji. Zapraszam na kawę, dłuższą rozmowę telefoniczną, porozmawiamy o kolorach, inspiracjach, pomysłach, jak przygotować się do sesji. Ustalalimy miejsce, dodatki, kadry. Jeśli potrzebujesz kilka ujęć do CV/Linkedin wykonanych w studio to ustalamy mailowo, telefonicznie kolor tła, podsyłam informację odnośnie ubioru, co na jakim tle dobrze wygląda, możesz też zamówić w studio wykonanie makijażu do sesji.

SESJA ZDJĘCIOWA
Spotykamy się w wybranym miejscu, realizujemy pomysły ustalone na spotkaniu. Pozostawiamy miejsce na spontaniczność, bo mając przygotowane takie rzeczy jak wybór miejsca, kolorystykę, dodatki możemy wykonać kadry o których nie rozmawiałyśmy, a które oddadzą wspaniały kimat całej sesji, bo wpadło piękne światło, bo otwierasz się jeszcze bardziej i nowe pomysły pojawiają się w głowie.

EFEKT KOŃCOWY
Od 5-7 dni otrzymujesz zdjęcia spośród których wybierasz najpiękniejsze, możesz dobrać do pakietu dodatkowe ujęcia zdjęcia są obrabiane i przygotowywane do zamieszczenia w internecie oraz do druku (300dpi) gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej otrzymujesz w przeciągu 10-14dni od momentu otrzymania od Ciebie wybranych ujęć.